
Maaien
met een klepelmaaier
Voor ruig terrein, hoog gras en dichtbegroeide vegetatie is de klepelmaaier de ideale oplossing. Met AllTrec werkt u fluisterstil en volledig emissievrij.
Krachtige klepelmaaier voor professioneel gebruik
Als het gras te hoog staat of de omstandigheden te zwaar worden, is een standaard cirkelmaaidek niet voldoende. Dan komt de klepelmaaier in beeld. In samenwerking met Müthing biedt AllTrec nu een professionele en volledig elektrische klepelmaaier die zelfs in het zwaarste groenonderhoud overtuigt, zonder uitstoot en zonder concessies. Van wegbermen tot verwilderde terreinen: deze oplossing maakt emissievrij klepelmaaien de nieuwe standaard.

Ontwikkeld met Müthing — Duitse degelijkheid, elektrische innovatie
Deze klepelmaaieroplossing is het resultaat van een nauwe samenwerking tussen AllTrec en Müthing, specialist in mulch- en klepeltechnologie. Het model MU-FMe VARIO Front is speciaal aangepast voor elektrische aandrijving en sluit naadloos aan op AllTrec-voertuigen.
Belangrijkste kenmerken:
- Instelbare VARIO-maaibalk voor variabele maaihoogte
- Gepatenteerde “Shark fin” verkortingsbalk voor fijne mulch
- Spiraalrotor voor rustige en uitgebalanceerde werking
- 360° draaibare steunwielen volgen de ondergrond soepel
- Optionele slijtstroken (kunststof of staal) voor langere levensduur
- Instelbare maaihoek voor nauwkeurige afstelling
Waarom klepelmaaien? En waarom nu?
Door veranderend maaibeleid bij gemeenten wordt er minder vaak gemaaid. Het gevolg: hogere en dichtere vegetatie die moeilijk te beheersen is met standaard cirkelmaaiers. De Müthing-klepelmaaier biedt AllTrec-gebruikers de mogelijkheid om ook in zwaardere omstandigheden emissievrij te blijven werken — stil en efficiënt. Perfect voor ecologische zones, openbare bermen en parken in stedelijk gebied.
Voordelen voor de gebruiker:
- Maait probleemloos door hoog gras en wildgroei
- Produceert fijne mulch, wat de bodem verbetert en opruimwerk beperkt
- Stil genoeg voor gebruik in woonwijken en stedelijke gebieden
- Volledig elektrisch — geen uitstoot, minder onderhoud
- Snel wisselen tussen cirkel- en klepelmaaier op één AllTrec-machine
Jaarrond inzetbaar
Of het nu uw hoofdwerktuig is voor het najaar, of een krachtige back-up voor zwaar terrein: met de Müthing-klepelmaaier is uw AllTrec-machine altijd klaar voor de klus.
Heeft u advies, prijzen of een demo nodig? Ons team helpt u graag verder.
Neem contact op